LeaderTask – Konkurs z nagrodami o wartości 1745zł

Tym razem będzie nietypowo. Skontaktował się ze mną dystrybutor programu LeaderTask w Polsce i poprosił o napisanie recenzji. Jak być może wiesz używam MacOSX, a program działa wyłącznie pod Windows, więc nie byłbym w stanie napisać rzetelnej recenzji, bo nie mógłbym go uruchomić.

Wpadł mi jednak do głowy pomysł, żeby zwrócić się z prośbą o wyrażenie opinii na temat programu do czytelników używających Windows. Jeżeli należysz do tej grupy, to masz szansę wygrać jedną z darmowych licencji lub zniżek na LeaderTask. Zanim jednak opiszę szczegółowo warunki konkursu pozwól, że przedstawię Ci program.

Opis programu LeaderTask

LeaderTask, to rozbudowany organizer biznesowy. Służy do zarządzania projektami, zadaniami, kontaktami oraz korespondencją elektroniczną. Z tego co udało mi się wyczytać na stronie programu, stanowi on ciekawą alternatywę dla MS Outlooka.

Poniżej przedstawiam wybrane funkcje, które program posiada.

Zadania

Możesz zorganizować swoje listy zadań tworząc struktury drzewa. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy masz dużo na głowie. Układ drzewa pozwala odwzorować hierarchię kolejnych zadań i realizować je po kolei. Gdy raz zaplanujesz pracę, Twój organizer sam poprowadzi Cię do celu.

Spotkania

LeaderTask pozwala dogodnie planować terminy spotkań, narad, czy briefing’ów. Po prostu wpisz odpowiednią informację w tabelce kalendarza lup przeciągnij wcześniej wprowadzone zadanie. Możesz bez trudu stworzyć lub zmodyfikować własny plan dnia/tygodnia/miesiąca.

Projekty

Sekcja „Projekty” w Organizerze LeaderTask pomoże Ci usprawnić pracę nad Twoimi najważniejszymi projektami. Każdemu z nich wyznaczysz cel, termin realizacji, dobierzesz wykonawcę i opatrzysz jasnym komentarzem. Dzięki tej sekcji w prosty sposób będziesz także na bieząco kontrolować postępy w dążeniu do wyznaczonych celów.

Przypomnienia

System przypomnień nie pozwoli Ci przeoczyć żadnego z nadchodzących, ważnych wydarzeń: urodziny bliskiej osoby, ważne spotkanie, czy inny istotny dla Ciebie termin. W LeaderTask możesz zarówno skorzystać z przypomnień automatycznych, jak i ustawić je ręcznie wg własnych preferencji.

Priorytety

LeaderTask pozwala na zdefiniowanie swojego własnego zestawu priorytetów oraz ich wizualnego wyróżnienia. Możesz, na przykład, zadania „Ważne” podświetlić na czerwono i wyświetlać tylko kapitalikami. Z kolei zadania „Pilne” mogą być podświetlone na żółto i podkreślone itd.

Wspomaganie efektywności

LeaderTask wspiera wszystkie powszechnie znane metodologie zarządzania sobą w czasie, jak np Getting Things Done David’a Allen’a.

Klient poczty e-mail

LeaderTask jest wyposażony w pełnowartościowego klienta poczty e-mail, w pełni zintegrowanego z pozostałymi funkcjami. Dzięki temu możesz wysyłać i odbierać wiadomości, tworzyć szablony odpowiedzi, przeglądać historię korespondencji z poszczególnymi kontaktami, czy przenosić wiadomości prosto na listę zadań, za pomocą jednego kliknięcia.

Synchronizacja, import/export danych

Program może być synchronizowany z MS Outlook. Możesz także eksportować dane z LeaderTask do takich formatów jak CVS, TXT, MDB, DBF. Oprócz tego możliwy jest również export/import danych w formacie: vCard (kontakty), iCal (Google Calendar), MindManager…

Pozostałe możliwości programu dostępne są na tej stronie.

Konkurs

No to przejdźmy do konkursu. Do wylosowania będzie dużo, ale najpierw o zasadach.

Są dwie możliwości wzięcia udziału w konkursie w zależności od tego, czy chcesz wygrać zniżkę na program czy darmową licencję.

Wariant 1.

Aby wziąć udział w losowaniu 50% zniżki na program należy:

 • Pobrać darmową wersję programu LeaderTask ze strony http://www.leadertask.pl/pobierz.html
 • Dodać Produktywnie do obserwowanych w jednym z poniższych serwisów społecznościowych:
 • Umieścić w swoim profilu (na Blipie, Twitterze lub Facebooku) lub na swoim blogu (jeżeli prowadzisz) informację o konkursie: „Konkurs LeaderTask na Produktywnie.pl http://bit.ly/igCvxk – do wygrania nagrody o wartości 1745zł”
 • Dodać komentarz poniżej z linkiem do miejsca, w którym opublikowana została przez Ciebie informacja o konkursie (link do wiadomości na facebookowej tablicy jest „pod” datą jej opublikowania)

Przykład treści komentarza biorącego udział w losowaniu 50% zniżek:

Cześć, to mój link: http://miejsce.gdzie.opublikowales.info.o.konkursie.pl

Wariant 2.

Aby wziąć udział w losowaniu darmowej licencji programu należy:

 • W komentarzu, na samym początku dodać zwrot „Chcę program.”
 • Spełnić wszystkie warunki opisane w wariancie 1.
 • W tym samym komentarzu napisać własną opinię o programie.

Przykład treści komentarza biorącego udział w losowaniu darmowej licencji:

Chcę program.

Cześć, to mój link: http://miejsce.gdzie.opublikowales.info.o.konkursie.pl

A to moja opinia o programie:

Treść opinii o programie.

Nagrody

Do wylosowania są trzy 50% zniżki na licencję oraz jedna darmowa licencja na program LeaderTask. Jeżeli liczba osób biorących udział w losowaniu którejkolwiek z opcji będzie większa niż 100 to ilość nagród w tej opcji zostanie podwojona. Osoby, które spełnią warunki konieczne do wzięcia udziału w losowaniu darmowej licencji biorą również udział w losowaniu zniżki.

Przykład 1.:
Jeżeli ten tekst skomentuje 60 osób, a wśród tych osób będzie 20, które spełnią warunki konieczne do wzięcia udziału w losowaniu darmowej licencji, to 3 50% zniżki zostaną rozlosowane wśród 60 osób, a darmowa licencja wśród 20.

Przykład 2.:
Jeżeli ten tekst skomentuje 160 osób, a wśród tych osób będzie 101, które spełnią warunki konieczne do wzięcia udziału w losowaniu darmowej licencji, to 6 50% zniżek rozlosujemy wśród 160 osób, a 2 darmowe licencje wśród 101.

Darmowe licencje dotyczą wersji Expert natomiast 50% zniżki jest na dowolną wersję programu.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Czas trwania

Konkurs trwa od dzisiaj do 20.12.2010. Komentarze dodane do tego czasu będą brały udział w losowaniu nagród. Zwycięzców ogłosimy najpóźniej 27.12.2010.

Wyniki

W związku z tym, że chęć otrzymania programu wyraziła w terminie tylko jedna osoba, losowania nie będzie. Nagroda zostanie przekazana przez e-mail.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na darmowy newsletter i poznaj m.in. 8 sposobów na więcej czasu w ciągu dnia.

komentarzy 13 to LeaderTask – Konkurs z nagrodami o wartości 1745zł

 1. Robi się tutaj strona reklamowa, a szkoda.

 2. Interfejs po angielsku :(
  Nie wiem czy będą chętni na taki program z Polski …

  • Jakub Ujejski 06.12.2010 at 18:42

   Dziwne, bo na stronie programu kolorem czerwonym oznaczony jest nasz rodzimy język. Zapytam u źródeł jak to jest.
   Aktualizacja: Język polski jest, tylko trzeba go ustawić w preferencjach programu (settings -> general -> wybrać język z listy).

 3. Czy używasz tego programu?

  • Jakub Ujejski 07.12.2010 at 05:58

   Na samym początku napisałem, że nie używam, bo to jest program pod Windows a ja mam MacOSX. Pozostawiłem ocenę i opinię o programie Czytelnikom.
   Pobierz darmową wersję, sprawdź czy warto i napisz o tym. Jak uznasz, że warto to zaznacz w komentarzu, że chcesz program i bierzesz udział w losowaniu – tyle.

 4. Chcę program ;)

  Link:
  http://blip.pl/s/258857561

  Opinia o programie:
  Dla mnie program byłby idealnym rozwiązaniem przy planowaniu czasu. Ostatnio przeczytałam dwie ciekawe książki o planowaniu czasu, między „Getting Things Down” i muszę przyznać, że program jest idealną pomocą, aby zastosować się do porad autora tej książki. Szczególnie przydatna jest opcja dzielenia swoich zadań ma projekty, zadania, spotkania i wszystko mamy w jednym miejscu. Ta książka i autor stała się ostatnio dość popularna w Polsce, więc myślę, że program przyda się każdemu, kto chce się dostosować do porad Allen’a. Do tego program nie obciąża za bardzo komputera i można spokojnie pracować na nim bez zbędnych nerwów. Interfejs jest w miarę przejrzysty.

  • Jakub Ujejski 29.12.2010 at 13:34

   Gratuluję! Jako jedyna wyraziłaś chęć otrzymania programu więc losowania nie będzie. Niedługo powinnaś otrzymać e-mail z potwierdzeniem wygranej.

 5. Oczywiście chodziło o książkę „Getting Thinkgs Done” literówka, przepraszam ;)

 6. Dla mnie program jest rewelacyjny, choć trochę drogi. Wyjatkowo pasuje mi możliwość dopisywania wszelkiego rodzaju kategorii i ustawienie tego w strukturze drzewiastej. Przydałoby się jeszcze aby była możliwość dołaczania dodatkowych pól użytkownika. Pozdrawiam, Ryszard Wróblewski

 7. chcę program ;)

  Link:
  http://pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=139479636109413&id=100001190481108

  Opinia o programie:
  Wcześniej sceptycznie podchodziłam do organizerów na komputerze, gdyż wypróbowałam już kilka i… zwykle po kilku dniach o nich zapominałam na rzecz kartek i notatników ;) Ten program jednak jest inny. Ma wiele ciekawych opcji i funkcjonalny interfejs zachęcający do korzystania. Zdecydowanie lepiej organizuje wszelkie notatki, terminy i plany niż jakakolwiek tradycyjna metoda. Świetna pomoc przy pracy z gdt. I chyba najlepszy program tego typu ;)

 8. a kiedy wyniki? Pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.