Jak uzyskać prawie 20GB miejsca w Dropboxie za darmo

Domyślnie każdy nowy użytkownik Dropboxa otrzymuje za darmo 2 GB przestrzeni do wykorzystania. W dzisiejszych czasach nie jest to dużo, dlatego dla bardziej wymagających przygotowane zostały odpłatne pakiety 50 GB i 100 GB w cenie odpowiednio $99 i $199 rocznie.

Na szczęście jest też kilka sposobów na zwiększenie przestrzeni bez wydawania pieniędzy. Chcesz wiedzieć jak powiększyć swój Dropbox z 2GB do prawie 20 GB?

Oto kilka sposobów, które w sumie powiększą twoje konto Dropbox do prawie 20 GB.

  • Jeżeli jeszcze nie masz konta, to załóż je poprzez link polecający (taki link znajdziesz w artykule Jak Dropbox ułatwi Ci pracę). W ten sposób otrzymasz dodatkowo 250 MB.
  • Wypełnij zadania z zakładki „get started” a otrzymasz kolejne 250 MB.
  • Wejdź na stronę www.dropbox.com/free i wypełnij 4 zadania tam umieszczone a zarobisz dodatkowo 768 MB
  • Wejdź na stronę www.dropbox.com/referrals i polecaj zakładanie konta swoim znajomym. Dostaniesz 25o MB za każdego znajomego, który założy konto i zainstaluje sobie aplikację Dropbox na komputerze. Maksymalnie możesz zyskać 8 GB za 32 poleconych.
  • Jeżeli jesteś studentem albo wykładowcą (konkretnie chodzi oto, żebyś miał adres e-mail w domenie .edu lub .edu.pl) to wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto na stronie www.dropbox.com/edu i za każde polecenie otrzymasz nie 250 MB a 500 MB. W ten sposób maksymalnie zarobisz 16GB.

Sumując wszystkie powyższe metody możesz zarobić: 2 GB + 250 MB (konto z polecenia) + 250 MB (zadania „Get Started) + 768 MB (zadania z zakładki „free”) + 16 GB  (32 poleconych i konto .edu) = 19 GB i 268 MB za darmo!

Znasz jakiś inny sposób na darmowe powiększenie przestrzeni w Drobpoxie? Podziel się nim w komentarzach poniżej.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na darmowy newsletter i poznaj m.in. 8 sposobów na więcej czasu w ciągu dnia.