MacHeist 4 czyli Evernote Premium za 40% ceny

MacHeist4 mini

Tym razem będzie bez zbędnego wstępu.

Paczka MacHeist 4 zawiera 18 aplikacji (wsród nich jest kilka gier) i jak sama nazwa wskazuje skierowana jest do użytkowników sprzętu z systemem OSX na pokładzie, ale to co napiszę poniżej zainteresuje również użytkowników Windows.

Nie będę opisywał wszystkich aplikacji znajdujących się w paczce, z dwóch powodów. Po pierwsze, pewnie nie zdążyłbym przed końcem promocji. Zamiast tego zrobiłem zrzuty ekranu.

Drugi powód to fakt, że z całej paczki (moim zdaniem) na szczególną uwagę zasługują jedynie dwa programy:

1. Scrivener

Scrivener bardzo rozbudowane narzędzie dla wszystkich, którzy poważnie myślą o pisaniu dłuższych tekstów. Stworzony z myślą o pisarzach, scenarzystach i pracownikach naukowych. Pozwala na gromadzenie materiałów do tekstu, podział treści na fragmenty i wygodną ich aranżację. Idealne narzędzie do pisania pracy dyplomowej. Efekt końcowy można wyeksportować m.in. do pliku .doc lub .docx :) Więcej szczegółów znajdziesz na stronie twórców – Literature and Late. Wersja na Mac kosztuje 45USD. Jest również wersja dla systemu Windows (za 40USD).

W paczce z oczywistych względów znajduje się kod dla wersji Mac, ale jakby ktoś potrzebował wersję na Windows to zawsze można napisać do Literature and Latte z prośbą o zamianę – może się zgodzą. Głowy nie dam, ale spróbować nie zaszkodzi.

2. Evernote Premium

Evernote Premium (15 m-cy) – to płatna wersja Evernote. Wersję darmową opisywałem już jakiś czas temu. Korzystam z niej codziennie. Posiadacze wersji premium otrzymują m.in.:

 • miesięczny transfer powiększony z 60MB do 1GB,
 • brak reklam,
 • szybsze rozpoznawanie obrazów (OCR),
 • przeszukiwanie załączonych plików PDF.

Pełna lista znajduje się na stronie Evernote.
Roczny abonament Evernote Premium kosztuje 60USD. Kupując paczkę MacHeist otrzymujemy aż 15 m-cy. W związku z tym, że Evernote jest wieloplatformowy to z wersji premium skorzystasz niezależnie od tego czy twój system operacyjny to OSX czy Windows.


To właśnie dla tych dwóch pozycji zdecydowałem się na zakup paczki. Pozostałych aplikacji i gier pewnie nawet nie zainstaluję.

Używasz komputera z systemem Windows?

Jako użytkownik Windows możesz potraktować tę paczkę jako okazję do kupienia Evernote Premium za 40% ceny. Dodatkowo możesz spróbować zamienić licencję Scrivenera na wersję dla Windows.

Paczkę możesz kupić na stronie MacHeist za 29USD. Czasu jest niewiele (w momencie gdy to piszę został tylko 1 dzień promocji).

Aktualizacja (27.10.2012):

Do paczki trafiły jeszcze 3 aplikacje czyli jest ich 21 (o łącznej wartości 754USD). Wśród nich znalazł się Bartender, który od dzisiaj utrzymuje u mnie porządek na pasku menu. Promocję przedłużono o kolejne 2 dni.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na darmowy newsletter i poznaj m.in. 8 sposobów na więcej czasu w ciągu dnia.

komentarze 4 to MacHeist 4 czyli Evernote Premium za 40% ceny

 1. Ciekawa promocja – używam PC-ta :)

  Może komuś się przyda (pewnie bardziej na Maca – bo ciekawe dodatki o których wspominasz).

  Ja też kiedyś kupiłem Evernote Premium – bo była promocja – przerzuciłem co miałem więcej i w zasadzie teraz limit który jest w darmowym zupełnie wystarcza.

  Wiem, niby nie duże pieniądze, ale okazuje się, że darmowy zupełnie wystarcza (no może poza tym 1 wrzuceniem większej ilości danych – no ale wtedy można by wziąć tylko abonament na 1 miesiąc).

 2. zakupione, dziękuje :-)

 3. Dzięki Kuba za cynk!

 4. Halo halo … mamy styczeń – promocja już dawno nie aktualna :)

Dodaj komentarz

Text formatting is available via select HTML.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.